ارسال پاسخ 
امامزاده محمدبن حنیفیه معروف به امامزاده قل قلی
۹۲-۵-۱۹, ۰۳:۰۶ عصر
ارسال: #21
RE: امامزاده محمدبن حنیفیه معروف به امامزاده قل قلی
باز برمیگرده به باور مردم...هیچ جای دنیا وجود نداره که رسمو رسوماتی نداشته باشن...مونده دلت چی بکه... هستن کسایی که میگن ماه رمضون فقط 3 روزه.. یا بعضی از کشورها یک ماه بیشتره.. یا هستن برای حاجت گرفتن روز عاشورا با قمه میزنن وسط فرق سرشون ..نمیدونم معنی این چیه... تورو خدا حالا تاپیک پوریا داستان نشه.. زیاد این موضوع رو نشکافید
گل

امضا:
" ای که معنی اسم تو آسمون پاکه "
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
سپاس شده توسط  omid ، داش آکل-1984 ، sabaa1
۹۲-۵-۲۰, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #22
من نمیخاستم تو این تاپیک حرفی بزنم.ولی انگار نمیشه ساکت موند.
در مورد امام زاده قل قلی باید بگم ،سازمان اوقاف باید ثبت بشه.در مورد کاری هم که میکنند حرفی نمیزنم.
در مورد مناطق جنوب هم باید بگم من با اونا که پیاده راه میرند موافقم.
حرف من در مورد امام حسین (ع) هست که بحثشا کشیدید وسط.
اولا پیاده راه رفتن در بین الحرمین لیاقت میخاد.که هنوز من توفیق این کار را نداشتم.
اولین خواهشی که دارم امام حسین و عزاداری اون را با هیچ چیز مقایسه نکنید نه با شهدا نه با امام زاده.
دوما امام صادق (ع) فرمودند:برای این حسین باید سینه ها چاک داد و صورت ها خراشید.
تا دلتون بخواد روایات هست.
هر کی هم بخواد در این مورد بحث کنه بگه من جوابشا میدم.

امضا:
.mat.
سپاس شده توسط  omid
۹۲-۵-۲۰, ۱۲:۴۹ صبح
ارسال: #23
اعتقادات هر کسی از نظر خودش قابل احترامه اما لازمه اگه با نظری موافق یا مخالفیم با دلیل و مدرک حرف بزنیم
خدا واسه تموم کارهایی که از ما خواسته انجام بدیم یا ندیم یه عالمه دلیل داره اگه حرفای بقیه رو قبول نداریم بهتره که دنبال اون دلایل بریم اینجوری هم اطلاعاتمون زیاد میشه نه دیگه توی بحثا دلخوری پیش میادگل

امضا:
روی سنگ قبرم بزرگ بنویسید: " تا حالا کجا بودی "؟!
سپاس شده توسط  sabaa1 ، .mat. ، omid
۹۲-۵-۲۰, ۰۱:۳۳ صبح
ارسال: #24
آبجی مینا من در مورد امام زاده قل قلی گفتم باید سازمان اوقاف ثبت بشه تا آدم قبول کنه.
روایتی هم که گفتم سندیت داره.

امضا:
.mat.
۹۲-۵-۲۰, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #25
داداش محمد تو اینکه این امامزاده وجود داره شکی نیست اما باورای زیادی در موردش وجود داره و همین باور هاست که با باور ماها موافق یا مخالفه من خودم از وقتی نوشته ی داداش پوریا رو خوندم دنبال اینم که یه تحقیق در مورد این امامزاده و باورایی که میگن بکنم
کل بحث منم تو ارسال قبلی مربوط به موضوع همین تایپک بود وگرنه اونقدر میشناسمت که می دونم بدون دلیل و مدرک حرفی رو نمیزنیلبخند2
و چون خواسته بودی که جز در مورد این تایپک حرفی نزنیم منم به خودم اجازه ندادم که بحثای دیگرو به موضوع اینجا بکشم و گرنه کلی بحث و روایات در مورد حرفایی که دوستان زده بودن هستگل

امضا:
روی سنگ قبرم بزرگ بنویسید: " تا حالا کجا بودی "؟!
سپاس شده توسط  sabaa1 ، .mat. ، omid
۹۲-۵-۲۰, ۰۱:۰۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹۲-۵-۲۰ ۰۱:۰۷ عصر، توسط ahmad-ahmad.)
ارسال: #26
درسته که هر کسی یه اعتقادی داره ولی در مورد شعائر و مراسم دینی کسی حق نداره طوری رفتار کنه باعث وَهن و تمسخر دین بشه! خدایی که ما میشناسیم بدون قِل خوردنم میتونه حاجت بده، به نظر من این رفتارها باعث تمسخر عقاید پاک شیعیان و مسلمانان میشه، وهابیت داره با نشون دادن همین عکس ها، شیعیان رو خرافاتی و متوهم، معرفی میکنه!
در مورد پابرهنه رفتن در مکان های مذهبی، حکمش اینه که اگه این کار به بدن انسان ضرر "معتنی به" بزنه، جایز نیست، در غیر این صورت اگه موجب وهن مذهب نباشه اشکالی نداره.

امضا:
حمایت از امام علی نقی علیه السلام
اگـر پنـد خـردمندان به شیرینی نیامـوزی
فلک آن پند را روزی، به تلخی ات بیاموزد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
سپاس شده توسط  داش آکل-1984 ، mahshid ، sabaa1 ، ادریس ، omid ، Mina ، soheil ، roya
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

Persian Translation by MyBBIran.com - mybb.com